Dzieci - 6 lat

Czas zajęć: 45 min

Założeniem kursu jest oswojenie dziecka ze środowiskiem wodnym. Zajęcia mają na celu pokonanie lęku przed wodą oraz zaprzyjaźnienie się z nią. Zwracamy duża uwagę na rozwój motoryczny oraz wydolnościowy dzieci tak aby czuły się swobodnie i bezpiecznie. Uczymy chowania głowy pod wodę, wydmuchiwania powietrza pod wodą, swobodnego leżenia na brzuchu oraz plecach przy pomocy sprzętów do nauki pływania, skoku do wody przy pomocy kija trenerskiego i samodzielnego. Uczymy zasad bezpiecznego korzystania z basenu.

Efekt:

• Oswojenie dziecka ze środowiskiem wodnym
  • Umiejętność zanurzania głowy pod powierzchnię wody
  • Otwieranie oczy pod wodą bez okularków
  • Umiejętność skoku do wody przy pomocy kija trenerskiego lub samodzielnego
  • Prawidłowa praca nogami na brzuchu i plecach przy pomocy sprzętu do nauki pływania
  • Samodzielne przemieszczanie się na brzuchu i plecach bez sprzętu do nauki pływania
  • Nauka funkcjonowania w grupie

Dzieci (7+) lat

Czas zajęć: 45 min

Założeniem kursu jest oswojenie dziecka ze środowiskiem wodnym. Zajęcia mają na celu pokonanie lęku przed wodą oraz zaprzyjaźnienie się z nią. Zwracamy duża uwagę na rozwój motoryczny oraz wydolnościowy dzieci tak aby czuły się swobodnie. Uczymy chowania głowy pod wodę, wydmuchiwania powietrza pod wodą, swobodnego leżenia na brzuchu oraz plecach przy pomocy sprzętów do nauki pływania. Uczymy prawidłowej pracy nóg na plechach i brzuchu, wstępne ćwiczenia do stylów : kraul i grzbiet. Skok do wody przy pomocy kija trenerskiego i samodzielnego. Uczymy zasad bezpiecznego korzystania z basenu.

Efekt:

• Umiejętność zanurzania głowy pod powierzchnię wody
  • Otwieranie oczy pod wodą bez okularków
  • Umiejętność skoku do wody przy pomocy kija trenerskiego lub samodzielnego
  • Samodzielne przemieszczanie się na brzuchu i placach bez sprzętu do nauki pływania
  • Nauka funkcjonowania w grupie
  • Znajomość podstaw techniki do pływania kraulem oraz grzbietem
  • Pływanie strzałką

Dorośli

Czas zajęć: 45 min

Założeniem kursu jest oswojenie kursanta ze środowiskiem wodnym. Zajęcia mają na celu pokonanie lęku przed wodą. Zwracamy duża uwagę na rozwój motoryczny oraz wydolnościowy kursantów tak aby czuli się swobodnie w wodzie. Uczymy chowania głowy pod wodę oraz wypuszczania powietrza, swobodnego leżenia na brzuchu oraz plecach przy pomocy sprzętu do nauki pływania. Uczymy prawidłowej pracy rąk i nóg do kraula oraz grzbietu. Nauka pływania odbywa się przy użyciu płetw. Uczymy zasad bezpiecznego korzystania z basenu.

Efekt zajęć:

• Oswojenie kursanta ze środowiskiem wodnym
  • Umiejętność zanurzania głowy pod powierzchnię wody
  • Znajomość podstaw techniki do pływania kraulem oraz grzbietem
  • Pływanie w płetwach

Nauka pływania

ul. Szpitalna 23, Knurów

Doskonalenie pływania

Nauka pływania

PRZYDATNE LINKI

PRO-STYL

prostyl@onet.pl

Nauka Pływania Pro-Styl

Nauka i doskonalenie pływania.

Paniówki | Knurów | Zabrze | Mikołów | Gierałtowice | Gliwice

CZYTAJ O FIRMIE